Atilla S. Türker

portre

Atilla S. Türker kendini Sportif Gelişim Koçu olarak tanımlıyor. Çünkü onun için spor devamlı gelişmek ve daima daha iyi olmak anlamına geliyor.

Bu sebepten çalıştırdığı sporcu hangi seviyede olursa olsun, kendisini bir adım daha geçmesini sağlıyor.

Atilla S. Türker 6 senedir profesyonel sporculardan (özellikle basketbolcular), iş adamlarına kadar birçok kişiyle sportif gelişim koçu olarak çalışmaktadır. Çalıştırdığı bütün bireyleri, hedeflerinin ötesine ulaştırmayı başarmıştır. Ayrıca  1 sezon, bir basketbol takımında kuvvet ve kondisyon koçu olarak çalışmıştır.

Sportif performans gelişimi, sakatlık önleme ve sakatlık dönüşü üzerine uzmanlaşmış ve kendi antrenman sistemlerini geliştirmiştir.

Başarısının sırrı çalıştırdığı kişilere yüksek inanç ve disiplin aşılayabilmesidir. Atilla S. Türker’ in başarısını bir kelimeyle özetleyebilirsiniz: Sonuçlar

Atilla S. Türker’ le iletişime geçin.

PAYLAŞ
Önceki İçerikDerya Türk
Sonraki İçerikAğırlık Antrenmanı Yağ Yakar mı?
Atilla S. Türker 6 senedir profesyonel sporculardan (özellikle basketbolcular), iş adamlarına kadar birçok kişiyle sportif gelişim koçu olarak çalışmaktadır. Sportif performans gelişimi, sakatlık önleme ve sakatlık dönüşü üzerine uzmanlaşmış ve kendi antrenman sistemlerini geliştirmiştir.