14-15-21-22 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Kuvvet ve Kondisyon Koçluğu Eğitimi’nde bize katılın.

2 hafta sonu olacak 4 günlük bu eğitim, her gün 7 saat olmak üzere toplamda 28 saattir. Tüm günler saat 10:00‘da başlayacak, arada 90 dakikalık bir dinlenme molası verilecek ve saat 18:30‘da bitecektir. Uygulamalı ve teorik dersler olacaktır.

Ne Amaçlıyoruz?

Bu eğitim ile amacımız spor sektörüne dünya standartlarında uluslararası kuvvet ve kondisyon koçları ve sportif performans uzmanları kazandırmak. Atilla S. Türker’in 10 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi ile hazırlanan bu eğitim sektörde size yepyeni bir vizyon sağlayarak, sizi bilgi ve uygulama başarısı açısından farklı ve özgün kılacak. Eğitimde size son bilimsel araştırmaları ve mesleğin temellerini aktarılırken, öğreneceğiniz bilgilerin nasıl uygulanacağı gösterilecek. Eğitim sürecinde performans parametrelerini analiz etme ve değerlendirme, spor branşına ve sporcuya özel program oluşturma ve uygulatma, beklenmedik durumlarda yeni çözümler üretebilme gibi becerileriniz yenilenecek ve gelişecek.

Kimler Katılabilir?

Bu eğitime, takımlarda kuvvet ve kondisyon koçluğu mesleğini aktif olarak icra edenler, kuvvet ve kondisyon koçu olarak kariyerlerini planlamak isteyenler, takımlarda çalışanlar yada bireysel sporcu koçluğu yapanlar katılabilir. Kısacası spora odağını vermiş ve bilginin peşinde olan herkes bu eğitimde yer alabilir.

Kim Tarafından ve Nerede? 

Eğitim, 2K – Kuvvet ve Kondisyon’nun kurucusu Atilla S. Türker tarafından verilecek. Atilla S. Türker hakkında detaylı bilgi için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Eğitim, İstanbul / Etiler’ de Kuvvet & Kondisyon Merkez’ de olacak. Adres hakkında detaylı bilgi almak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Sınav Hakkında

Sınav, 5 Ocak 2020, Pazar günü saat 14:00’da Kuvvet ve Kondisyon Merkez’ de (adres için BURAYA tıklayınız) yapılacak. Sınav ile eğitim arasında süre bulunmasının nedeni ise size notlarınız ve kitapçıklarınız üzerinde çalışabilme fırsatı sağlamaktır. Ayrıca sınav günü, saat 11:00-13:00 arası 2 saatlik soru cevap bölümü yapılacak ve eğitimden sınava kadar geçen sürede takıldığınız konuları sorma şansınız olacak.

Eğitimi Tamamladığınızda

Biliyoruz ki eğitimi tamamladığınızda, öğrendiğiniz yeni, güncel, şaşırtıcı ve geçerli bilgilerle bu mesleğe çok daha farklı bakacaksınız.

KUVVET VE KONDİSYON olarak eğitimlerimizdeki standardı yükseltmek kapsamında, cardcert Management Systems standarda ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı akreditasyon tarafından belgelendirilmiştir.

Bu nedenle, eğitimi bitirip sınavı başarıyla tamamladığınızda, size uluslararası geçerliliği olan CARDCERT & EUROPASSCARD Personal Trainer Sertifikanız ve adınıza özel hazırlanmış, üzerinde resminizin yer aldığı Akıllı Kimlik Kartınız (cardcert international certificate diploma accreditation card) verilecek.

Akıllı kimlik kartlarınız ile uluslararası geçerliliği olan bu sistem üzerinden Sertifikanızın tüm dünyadaki kurum ve kuruluşlarda izlenebilirliğini “çevrimiçi (on-line)” sağlayabileceksiniz. Bunun için CARDCERT & EUROPASSCARD Akıllı Kimlik Kartının arkasında bulunan QR kodu telefonunuza okutmanız ya da size özel oluşturulmuş Europasscard şifreniz ve TC kimlik numaranızla sisteme giriş yapmanız yeterli olacak.

Ayrıca Kuvvet ve Kondisyon tarafından edineceğiniz diğer tüm eğitim belgeleriniz de bu akıllı kimlik kartınıza işlenecek ve tek kartla bütün sertifikalarınızı yanınızda taşıyabilecek ve tüm dünyada kullanabileceksiniz.

Eğitim İçeriği

 • Antrenman Anatomisi ve Fasyal Training
 • Sportif Performans Testleri ( uygulamalı)
 • Sağlıklı Beslenme ve Performans Etkisi
 • Egzersiz Teknik Temelleri
 • Olimpik kaldırışlar (uygulamalı)
 • Biyoenerjetikler ve Antrenmana Uyarlama
 • Aerobik ve Anaerobik Kondisyon Program Dizaynı
 • Sportif Performans Beslenmesi
 • Sürat, Çabukluk, Çeviklik Antrenman Dizaynı
 • Plyometric Antrenman Dizaynı (uygulamalı)
 • Isınma ve Assisted Stretching Metodları (uygulamalı)
 • Periyotlama ve Programları Gözlemleme
 • Ağırlık Antrenmanı Program Dizaynı
 • Performans ve Besin Takviyeleri
 • Isınma ve Assisted Stretching Metodları
 • Özel Popülasyonlar için Antrenman Program Dizaynı

Eğitim Hazırlığı

Eğitim herhangi bir ön hazırlık gerektirmemekte. Eğitimde konular yalın ve en anlaşılabilir haliyle anlatılmaya özen gösterilecek. Sizin sorularınız için de önemli bir bölüm ayrılacak. Yine de biz, eğitimden önce konulara göz gezdirmek ve çalışmak isteyebileceğinizi düşündük. Bu nedenle kariyeriniz boyunca rehber niteliğinde olacak 2K Kuvvet & Kondisyon Koçluğu Eğitim Kitapçığını eğitim öncesinde göndereceğiz.

Eğitim kaydınızı gerçekleştirdiğinizde size gönderilen onay maili ekinde 2K Kuvvet & Kondisyon Koçluğu Eğitim Kitapçığını (PDF formatında) bulabileceksiniz.

Son Kayıt Tarihi ve Kontenjan

Eğitim gününe kadar kayıt yaptırabilirsiniz. Herhangi bir son kayıt tarihi bulunmamaktadır. Ancak katılımcı sayısının 15 kişi ile sınırlı olmasından dolayı erken kayıt yaptırmanızı öneririz.

Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

 Ekibimizden Semih Ünal’a +90 538 283 16 27 numaralı telefon üzerinden ulaşarak kaydınızı kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Ücret ve Ödeme Planı Seçenekleri

4 günlük (28 saat) eğitim, sınav günü 2 saatlik soru cevap bölümü ve sınav için toplam ücret 2.200TL-‘dir.

Öğrenciler ve milli sporcular durumlarını ispatladıkları takdirde toplam ücret üzerinden %10 indirim uygulanır.

Kaydınızın tamamlanmış ve geçerli olması için toplam ücretin minimum yarısını veya tamamını aşağıdaki hesaba yatırmış olmalısınız. Yarısını ödemeyi seçerseniz, kalan yarısını ise eğitim günü ödeyebilirsiniz. Kalan ödeme işlemi için eğitim saatinden minimum 15 dakika önce gelmenizi rica ederiz.

Ödeme Bilgileri:
 • IBAN No:                                TR60 0006 2000 4160 0006 6723 25
 • Banka:                                   Garanti Bankası A.Ş.
 • Hesap No:                              416 – 6672325
 • Hesap Sahibi Ad-Soyad:          Atilla Somer Türker
 • Açıklama:                              KK

Eğitim İptalleri ve Geri Ödeme

Eğitim kaydınızı iptal etmeniz gerekirse aşağıdaki koşullara göre eğitim tarihine kalan süreye bağlı olarak kısmi para iadesi alabilirsiniz. Kontenjan sayısının sınırlı olması ve eğitmenin zaman planlaması yapıldığı için ödenen ücretin tamamını iade edemiyoruz. Ancak, sizin samimiyetinize güvendiğimiz için ödeme tarihinizden itibaren geçen 1 sene içerisindeki herhangi bir eğitimimize kayıt yaptırmanız halinde, iade edilmeyen tutar kadar eğitimin toplam ücreti üzerinden indirim yapıyoruz.

 • Eğer eğitim ücretinin tamamını ödediyseniz; eğitim gününe 7 iş günü kalana kadar yaptığınız iptaller için ödenen ücretin yarısı (%50’si) tarafınıza iade edilecektir.
 • Eğer eğitim ücretinin tamamını ödediyseniz; eğitim gününe 7 iş gününden az kaldığında yaptığınız iptaller için geri ödeme yapamamaktayız.
 • Eğer eğitim ücretinin yarısını ödediyseniz; yaptığınız iptaller için geri ödeme yapamamaktayız.
 • Eğer eğitim ücretinin tamamını veya yarısını ödediyseniz; kaydınızı başkasına devretmenize izin verilir. Fakat bireyi tanımlamak ve doğrudan onlarla herhangi bir mali düzenleme yapmak sizin sorumluluğunuzdur.

Şu ana kadar hiçbir eğitimimizi iptal etmemiş olmakla birlikte:

 • Herhangi bir nedenle Kuvvet ve Kondisyon tarafından düzenlenen eğitim iptal edilirse; ödediğiniz ücretin tamamı tarafınıza iade edilecek, ayrıca ödeme tarihinizden itibaren geçen 1 sene içerisindeki herhangi bir eğitimimize kayıt yaptırmanız halinde, katıldığınız eğitim ücreti üzerinden %10 indirim uygulanacak.