Kettlebell Exercises – Beginner

Daha önce bu serinin ilk videosunda Functional Lines kavramını açıklamıştık. Bu videoda bu fonksiyonel meridyenleri aktive etmek için kettlebell egzersizleri bulacaksınız. Bu egzersiz serisinin ilk videosu beginner seviye egzersizler üzerine.

Fakat burada dip not olarak şunu belirtmeliyiz ki beginner ( başlangıç seviyesi ) egzersizler ileri seviye sporcuların yapmayacağı basit egzersizler değildir. Elbet ileri seviye sporcularda programlarına bu egzersizleri katabilir. Yeni başlayanlarda daha sonra yayınlayacağımız ileri seviye egzersizlere geçmeden, bu egzersizleri ustalıkla yapabilmelidir.

Music: Fleslit – love in the Sky

PAYLAŞ
Önceki İçerikAtilla S. Türker ile Atletik Güç: Murat Ünlütürk Lateral Explosive Complex
Sonraki İçerikKettlebell Basics For Funtional Lines
Atilla S. Türker; başta basketbolcular olmak üzere profesyonel sporculardan, sağlık için spor yapan bireylere kadar birçok kişiyle sportif gelişim koçu olarak çalışmaktadır.Sportif performans gelişimi, sakatlık önleme ve sakatlık dönüşü üzerine uzmanlaşmış ve kendi antrenman sistemlerini geliştirmiştir. Ayrıca 1 sezon, Trabzonspor ' da kuvvet kondisyon koçu olarak çalışmıştır. Şu anda birçok takıma ve antrenöre danışmanlık vermektedir. Spor alanında birçok eğitim düzenlemiş ve düzenlemeye devam etmektedir.