Omuz Ameliyatı Sonrası Myofascial Release Uygulaması

Myofascial release eğitimimize katılan sevgili Fatih Uçak’ ın omuzunda kıkırdak parçalanması ve kapsül yırtığı nedeniyle omuz ameliyetı geçirmiş. Ameliyat sonrası oluşan fascial yapışıklıklar ve sağlıklı bir yenilenme olmaması sebebiyle, ciddi bir mobilizasyon ve aktivasyon kaybı vardı.

Sadece 5 dakiklık bir myofascial release uygulamasından sonra omuz mobilizasyonu 25 cm kadar artış gösterdi. Kendisine bu eğitimde kendisine kattığı bilgiler doğrultusunda iyilik diliyor ve bu videoyu paylaşmamıza izin verdiği için teşekkür ediyoruz.

Music: Ohm by audionautix.com

PAYLAŞ
Önceki İçerikKettlebell Intermediate Exercises For Functional Lines
Sonraki İçerikNe İçin Spor Yapıyoruz?
Atilla S. Türker; başta basketbolcular olmak üzere profesyonel sporculardan, sağlık için spor yapan bireylere kadar birçok kişiyle sportif gelişim koçu olarak çalışmaktadır.Sportif performans gelişimi, sakatlık önleme ve sakatlık dönüşü üzerine uzmanlaşmış ve kendi antrenman sistemlerini geliştirmiştir. Ayrıca 1 sezon, Trabzonspor ' da kuvvet kondisyon koçu olarak çalışmıştır. Şu anda birçok takıma ve antrenöre danışmanlık vermektedir. Spor alanında birçok eğitim düzenlemiş ve düzenlemeye devam etmektedir.